4 pokoje
180.00 m²
7 166,67 zł/m2
BBN-DS-1800
Oblicz ratę kredytu

1 290 000 zł

Dom na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty BBN-DS-1800
Powierzchnia 180,00 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 120,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 932 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 50,00 m²
Liczba pokoi 4
Liczba sypialni 3
Rodzaj domu jednorodzinny
Technologia budowlana beton komórkowy
Standard
Liczba pięter w budynku 1
Wymiary działki 28/43/36/18 m
Garaż w poziomie piwnicy
Okna PCV
Instalacje nowe
Balkon średni
Liczba balkonów 1
Liczba tarasów 1
Ogrodzenie działki metalowe
Rok budowy 2007
Pomieszczenia
Powierzchnia pokoi 27, 12,12,12  m2
Podłogi pokoi panele, parkiet
Typ kuchni umeblowana i wyposażona
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 14 m2
Podłoga kuchni terakota
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 2
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki bidet, kabina prysznicowa, lustro, umywalka, wanna, WC
Liczba przedpokoi 2
Podłoga przedpokoi terakota

Opis nieruchomości

Informację pod nr 534-69-69-65. 
MB Nieruchomości 
oferuję na sprzedaż bardzo ładny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 180 m2 , użytkowej 120 m2 na zagospodarowanej i ogrodzonej działce położonej na kameralnym osiedlu w Olsztynku. Dom w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym z 2007 roku. Na działce dodatkowy garaż drewniany i drewutnia. Wjazd na posesję bramą automatyczną. W piwnicy domu: garaż, kotłownia z piecem na drewno, spiżarnia, pralnia, kotłownia z piecem gazowym. Na parterze: wiatrołap, korytarz, łazienka z prysznicem, kuchnia w zabudowie z przejściem do salonu, salon z kominkiem i wyjściem na taras. Na poddaszu użytkowym: przedpokój, 3 sypialnie w tym z dwóch wyjście na balkon, garderoba i łazienka z wanną. Wszystkie media: prąd, woda, gaz i kanalizacja. Ogrzewanie: piec gazowy, piec na drewno i kominek.